Uitslag na 2e tijdvak

Uitslag na 2e tijdvak



Klas Roepnaam Achternaam Profiel Niveau Resultaat
LH54 Reinoud Berends Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH51 Tirza Berends Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Stefanie Blaauw Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Niek Bosch, van den Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Thom Bosman Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH51 Kim Bouw Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Mirjam Boven, van Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH51 Iris Brake, van de Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Romy Brink Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Ferdi Brummen, van Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Amber Buitenhuis Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Esther Bultman Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Micha Dijk, van Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Thomas Dijk, van Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Marek Dijkgraaf Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Sanne Dorp, van Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Vincent Dorp, van Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH53 Carleen Drost Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Danique Drost Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Lindy Drost Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH53 Marien Drost Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Maxwell Duin Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Tycho Eghuizen Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH53 Mart Eibrink Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Deborah Eijk, van den Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Andries Emmink Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Chris Engelen, van Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH54 Rik Fikse Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH54 Ruben Gerards Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH52 Luuk Graaf, de Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Yannick Ham, van den Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Rick Hannessen Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Noah Hardeman Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Sil Harten, van Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH51 Levi Haze Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Lissy Hefti Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Mark Heide, van der Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Lieke Hodek Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Jonah Hoekman Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LA61 Jette Hul, van 't Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH52 Luca Hulst, van der Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Nienke Hulsteijn, van Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH53 Luuk Immink Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Lars Kappers Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH52 Youri Klein Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Mayke Klompmaker Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Matthijs Knol Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Mika Kolthoorn, van Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Suzanne Kolthoorn, van Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Ruben Kranenburg Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Anna Kreek, de Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Gijs Kroneman Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Heleen Kroon Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Floor Leeuwen, van Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Anna Lent, van Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Elke Leusink Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH52 Thomas Linde, van der Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Nienke Lokhorst Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Bas Mensink Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Maud Mheen, van de Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Leona Mulder Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Yannick Nagelholt Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH54 Esther Nooijer, de Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH51 Annemiek Norel, van Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH53 Almar Oever, van 't Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Sven Ommen, van Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Joachim Oonk Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Milan Pellegrom Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Robert Plette Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH53 Marjolein Pul Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Frederiek Put, van de Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Erben Rens Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH52 Kylian Renselaar, van Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Rick Roozeboom Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Mika Roskam Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Joost Rozenberg, van de Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH53 Femke Rutte Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH54 Thomas Schemmekes Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH53 Arianne Schenk Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Sosan Shaban Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH53 Stan Smit Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Mathijn Spijkerboer Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Silke Spronk Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH54 Rik Stokvis Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH51 Demi Straatman Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Anouk Stunnenberg Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Jonathan Versteeg Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Xander Vis Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Vera Vosmeijer Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Youri Vries, de Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Nynke Vugts Natuur en Gezondheid havo Geslaagd
LH51 Lisha Westerbroek Cultuur en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Jefta Westerink Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH53 Dana Wiessenberg Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH52 Marina Wittingen Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH51 Regina Wittingen Economie en Maatschappij havo Geslaagd
LH54 Hendrik Zalk, van Natuur en Techniek havo Geslaagd
LH54 Kim Zoet Natuur en Techniek havo Geslaagd
LA61 Rhodé Alberts Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA61 Kevin Asselt, van Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Joanne Ax Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA62 Diona Balk Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Joël Beek, van de Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA62 Carmen Beekhuizen, van Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA62 Elise Beekhuizen, van Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA61 Daniël Berghorst Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA62 Celinde Besten, den Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Sacha Bijsterbosch Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Jelle Bikker Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA63 Geert Blaauw Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Silke Bos Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA63 Daphne Bosgra Cultuur en Maatschappij vwo Geslaagd
LA61 Naomi Bosmans Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA62 Gideon Brink Cultuur en Maatschappij vwo Geslaagd
LA62 Milan Bunte, van de Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA61 Ashley Buuren, van Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA61 Lieke Dekker Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Terra Drok Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Twan Eghuizen Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA61 Diederick Fobbe Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Jaap Graaf, de Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Esmée Groothuismink Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA61 Fabian Gunst, de Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Anne Hardenberg, van den Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Jort Have, ten Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA61 Iris Haverkamp Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA61 Malin Haze Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Maxine Hillebrandt Cultuur en Maatschappij vwo Geslaagd
LA62 Nienke Huisman Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Fleur Jansen Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Lisanne Karzijn Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA62 Rick Klompenburg, van Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Robin Klompenburg, van Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA62 Lisa Koele Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA61 Chiel Kolk, van der Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Ramon Kroes Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA63 Vera Kroes Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA63 Wendy Kroon Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA63 Sophie Kroon, van der Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Ilse Nagelholt Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA62 Senna Nagelhout Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Hannah Olijve Cultuur en Maatschappij vwo Geslaagd
LA63 Corianne Palm Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA63 Wessel Pierik Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA63 Bart Polinder Cultuur en Maatschappij vwo Geslaagd
LA63 Marcel Putten, van Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA63 Sofie Putten, van Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA62 Faye Reintsema Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA62 William Reitsma Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA61 Jenske Schuurman Cultuur en Maatschappij vwo Geslaagd
LA63 Thirza Slot, van 't Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Laura Smid Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Maud Sterkenburg Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 David Teerling Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Dionne Timmers Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Eva Tychon Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA61 Elise Verkruyssen Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA62 Esmée Vierhout Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA63 Lotte Vierhout Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Nena Vis Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Guus Vonk Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Manon Weedage Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA62 Henrico Weerd, de Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA62 Jaïr Westerbroek Economie en Maatschappij vwo Geslaagd
LA61 Luuk Westland Cultuur en Maatschappij vwo Geslaagd
LA63 Twan Westland Natuur en Techniek vwo Geslaagd
LA61 Sara Wetten, van Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd
LA63 Kim Worp, van de Natuur en Gezondheid vwo Geslaagd